30 december 2010

Politieke loopbaan

 

Politieke loopbaan:

  •      Burgemeester van Kasterlee (2005 - )
  •    Voorzitter van de brandweerzone Taxandria
  •   Voorzitter van de conferentie van Kempense burgemeesters
  •     Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie Antwerpen (30/04/2008 - 07/06/2009)
  •    Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie Antwerpen (07/06/2009 -25-05-2014 )
  •   Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie Antwerpen (25-05-2014-

 

     eerste ondervoorzitter Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (05-11-2014 - )
lid Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (24-09-2014 - )
vast lid Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (24-09-2014 - )
vast lid Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (24-09-2014 - )
vast lid Commissie voor Reglement en Samenwerking (24-09-2014 - )
vast lid Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (24-09-2014 - )
vast lid Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (24-09-2014 - )
vast lid Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (24-09-2014 - )
plaatsvervangend lid Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (24-09-2014 - )
plaatsvervangend lid Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (24-09-2014 - )
vast lid Commissie ad hoc (26-07-2014 - 23-09-2014)
vast lid Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (24-09-2014 - 04-11-2014)

 

 Woordvoerder CD&V fractie voor:

Inburgering, integratie en diversiteit

Bestuurszaken

Erediensten en levensbeschouwing

Buitenlands beleid

Politieke en sociale interesses:

·     inburgering en diversiteit

·     lokale besturen

·     internationale aangelegenheden

·     erediensten en levensbeschouwing

·     ruimtelijke ordening

·     bestuurszaken

·     overheidscommunicatie

 

Volg mij ook via

Volg mij op Flickr

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte, schrijf je in voor mijn nieuwsbrief.